Posted on: 22.03.2020 Posted by: Marek Tyszka Comments: 0

Od czego zacząć uprawiać sport? Być może z wyboru rodzaju aktywności fizycznej lub zacząć szukać trenera. Fitbit Charge 3 to trener na rękę, który zawsze jest z tobą. Podobnie jak każda bransoletka fitness, urządzenie jest w stanie zbierać informacje o aktywności fizycznej, zużytych kaloriach i innych rzeczach, ale to nie czyni go trenerem.

Ale możliwości oprogramowania są w stanie doprowadzić gadżet do kategorii Sensei.

Urządzenie obsługuje nie tylko 15 różnych rodzajów treningu, w tym pływanie z możliwością nurkowania na głębokość do 50 metrów. Bransoletka może rzucić Ci wyzwanie i zmusić cię do poddania się testom wytrzymałościowym. Shalturit nie zadziała, jeśli masz bieg w trudnym terenie, zegarek na pewno zrozumie, jeśli próbujesz shalturit na bieżni. A wszystko dzięki wbudowanemu czujnikowi GPS.

O sport – jesteś życiem, ale czasami warto zwracać uwagę na inne sprawy, a aby nigdy niczego nie przegapić, bransoletka wyświetli powiadomienia o połączeniach i wiadomościach na ekranie.

Czy muszę zabrać ze sobą portfel do treningu? Dlaczego, jeśli możesz zapłacić bransoletką. Wbudowany czujnik NFS jest idealny do szybkich zakupów (w tej chwili nie wszystkie banki są obsługiwane, informacje należy sprawdzić u przedstawicieli swojego banku).

Idealny osobisty asystent jest niewidoczny, pojawia się tylko wtedy, gdy potrzebna jest jego pomoc, a jednocześnie zawsze schludny i doskonały wygląd.

Fitbit Charge 3-właśnie taki przypadek. Prostokątny aluminiowy korpus bez wystających części jest uzupełniony o wysokiej jakości ekran ze szkłem Gorilla Glass. Żywotność gadżetu od pełnego naładowania baterii do 7 dni.