Posted on: 18.03.2020 Posted by: Marek Tyszka Comments: 0

Nowy model iPhone ‚ a co roku jest już nawykiem. Jeśli każdy nowy iPhone-sensacja, to prawdziwy przełom swoich czasów można nazwać nie każde pokolenie, ale iPhone X został stworzony specjalnie w tym celu, nawet jego nazwa-małe odniesienie Apple do siebie w czasach, gdy stabilny, ale znudzony wszystkim Mac OS otrzymał system-następcę z walizką możliwości, które powodują efekt WOW.

Zaskoczyć gadżet może wiele, a nawet jego super jasny ekran OLED, który zajmuje cały panel przedni i powtarza kontury obudowy – tylko jedna z szokujących innowacji.

Apple iPhone X-produkt nie jest dla wszystkich, to urządzenie jest dla tych, którzy są moralnie gotowi wysłać znajome i już do bólu podobne nowoczesne smartfony, gdzie od piętnastu lat mieszkają stare dobre telefony przyciskowe z polifonią i kolorami 65536, które obok ekranu iPhone X wyglądają jak kalkulatory.

Jeśli gadżety mogą myśleć jak ludzie (a początek sieci neuronowych w urządzeniach mobilnych jest już ustawiony, i nagle-także w iPhone X)

kontrast 1000000: 1, najwyższa rozdzielczość i profesjonalny standard gamma zmniejszyłyby samoocenę 99% urządzeń. Tak, będziesz musiał przyzwyczaić się do obejścia się bez przycisku „Home”, ale warto – wygoda i możliwości nowego interfejsu przekreślić nawyki.

Podziwiaj Wodoodporny smartfon ze szkła i stali chirurgicznej może być długi, ale prawdopodobnie nie możesz się doczekać, aby spojrzeć” pod maską ” iPhone X.

o wydajności nie warto mówić-urządzenie nie jest przeznaczone do testów syntetycznych, ale dla ludzi, więc wspomniana technologia neuronowa tutaj łączy się z potwornie potężnym żelazem, które nawet nie ma nic do porównania.

Apple iPhone X jest w stanie nie tylko uderzać w wydajność, ale także wykorzystuje wszystkie swoje Czujniki i megaherce do pracy bez problemów, gdy najmniej chcesz, aby urządzenie „stępiło”, na przykład podczas płacenia za zakupy-nie trzeba już wkładać palca, cały zestaw nowych czujników (właśnie z ich powodu na górze jest jeszcze trochę miejsca, nie zajmowanego przez ekran) pozwala rozpoznać właściciela po twarzy, i nie-Zdjęcie nie będzie pasować, a po burzliwej imprezie lub ukąszeniach kilkunastu pszczół

Ten skaner jest przydatny dla miłośników autoportretów, w połączeniu z nowym aparatem pozwala dokładnie odtworzyć efekt głębi ostrości (a jeśli być prostszym-rozmyte tło), a teraz nie jest to symulacja, ale fizyka.

Aby zrealizować skanowanie twarzy, Apple umieścił cały projektor w swoim nowym smartfonie marzeń,

ale nie wyświetla programów telewizyjnych na ścianie, ale określa objętość twarzy za pomocą ogromnej liczby niewidocznych dla oka kropek.

Mniej więcej tak, jak w nowoczesnych hitach nakładają się efekty specjalne, nie myślałeś, że aktorzy wylali wiadra niebieskiej farby lub przykuli do zbroi, która waży dziesiątki kilogramów?!

Kamery urządzenia mogą zaskoczyć wiele więcej: jakość w trybie szerokokątnym i teleobiektywowym jest teraz taka sama, a nagrywanie wideo Full HD z szybkością 240 klatek na sekundę „upokarza” nie tylko inne smartfony, ale także większość zaawansowanych kamer systemowych.

Woda? Podobnie jak poprzednik, iPhone X nie boi się go! Naładuj urządzenie za pomocą przewodów?

Teraz nie jest to konieczne – dzięki bezprzewodowemu ładowaniu AirWall, dostępnemu od 2018 roku, możesz bez żadnych przewodów natychmiast naładować iPhone ‚ a X, słuchawki AirPods i Kompatybilne modele Apple Watch. Tak więc jest to pierwszy iPhone który może być używany bezprzewodowo w ogóle, w każdej sytuacji.

Podążając za trendami, Apple skupiło się na ogromnej wydajności iPhone ‚a X i rzeczywistości rozszerzonej, a interfejs iOS dla iPhone’ a X został przeprojektowany tak, aby był w pełni dotykowy, z którego tylko skorzystał. Nie martw się, kilka przycisków pozostało na swoim miejscu i kontrolować głośność za pomocą dotyku, a także szybko wyłączyć dźwięk, jak wcześniej.